Уряд хоче внести зміни, які спростять чинну процедуру працевлаштування іноземців. На думку експертів ринку праці, заява уряду є дуже оптимістичною інформацією для роботодавців у Польщі, тому що польським компаніям потрібні співробітники, які залишаться з ними довше. Про зміни оголосять на початку 2022 року.

Які зміни планують?

Продовження терміну працевлаштування іноземців у Польщі без необхідності отримання дозволу на роботу, введення нового типу документа, що дозволяє спростити доступ іноземців на польський ринок праці на строк до трьох років, прискорення всіх процедур легалізації та усунення зловживання при прийомі на роботу іноземців – це пропозиції уряду, про які в інтерв’ю «Dziennik Gazeta Prawna» повідомила заступник міністра розвитку, праці та технологій Івона Міхалек.

“- Ми почали роботу і хотіли б, щоб нові правила набули чинності 1 січня 2022 року. Варто підкреслити, що таке важливе положення вимагає часу, тим більше що проект нового закону про працевлаштування іноземців буде розроблятися у співпраці з Міністерством внутрішніх справ і адміністрації та Міністерством закордонних справ. Також будуть проводитися консультації з роботодавцями та профспілками” ,-повідомляє в інтерв’ю Івона Міхалек.

За словами івони Міхалек, заплановані зміни спростять діючу процедуру, пов’язану з працевлаштуванням іммігрантів. Більш того, уряд хоче, щоб всі необхідні формальності вирішувалися в одному уженді, що не тільки зменшило б кількість необхідних документів, а й значно прискорило б процес.

– Ми хочемо, щоб Всі заявки, що подаються роботодавцем, розглядалися в одному офісі на рівні округу, а кількість поданих документів було скорочено. Таким чином, роботодавці отримають більш легкий доступ до питань, пов’язаних з працевлаштуванням іноземців, і вся система стане більш прозорою,-сказано в інтерв’ю для DGP.

– Ми також хочемо, щоб роботодавці мали можливість наймати іноземців, які в даний час працюють в Польщі на підставі освядченій, на термін більше шести місяців. В даний час діє правило, згідно з яким іноземці можуть працювати шість місяців на рік без необхідності отримання дозволу на роботу (zezwolenia na pracę) при наявності письмової заяви роботодавця. Вони також повинні бути зареєстровані в повітській службі зайнятості та мати письмовий договір. Якщо роботодавець хоче найняти іноземця на більш тривалий термін, потрібен дозвіл на роботу (zezwolenia na pracę). Ми припускаємо, що після спрощення всієї системи новий тип документа дозволить йому вийти на ринок праці на більш тривалий період (наприклад, як в даний час до трьох років), але збереже простоту і гнучкість, характерні для освядченій.

В інтерв’ю було сказано і те, що польський уряд планує усунути зловживання при прийомі на роботу іноземців. Йдеться про нелегальність працевлаштування іноземців. Ці питання планують вирішити шляхом модернізації електронної системи та змінами в законодавстві.

2. Сприяння для польських роботодавців

На думку експертів ринку праці, заява уряду є дуже оптимістичною інформацією для роботодавців у Польщі, тому що польським компаніям потрібні співробітники, які залишаться з ними довше.

– Існуючі процедури працевлаштування іноземців в Польщі прості тільки на першому етапі. Однак, коли мова йде про продовження посвідки на проживання і дозвіл на роботу для іноземців, які вже почали працювати в Польщі, роботодавці стикаються з низкою труднощів, – коментує Міхал Вежховскі, комерційний директор агентства зайнятості EWL Group.

За словами експерта, плинність кадрів є серйозною проблемою для польських компаній.

– Часто процес введення нового співробітника на таке підприємство займає 2-3 місяці, а іноді і півтора року. На жаль, після закінчення цього терміну співробітнику, наприклад з України, часто доводиться повертатися в свою країну або оформляти посвідку на проживання, що в свою чергу пов’язано з тривалим періодом очікування, – підкреслює представник агентства зайнятості.

За словами Міхала Вежховського, заява уряду про введення в Польщі єдиного спрощеного рішення, що дозволяє іноземцям залишатися і працювати в Польщі до 3 років без необхідності подачі заяви на дозвіл, є дуже хорошим сигналом для польського бізнесу.

– Це дозволило б знизити плинність кадрів, а також знизило б витрати на ведення бізнесу, – стверджує експерт. – Ми раді, що вимоги польських компаній були почуті, тому що попит на іноземний персонал в нашій країні буде продовжувати рости, і це неминучий процес, якщо ми дбаємо про розвиток польської економіки, – додає він.

3. Хто їде до Польщі?

За даними управління у справах іноземців, з 457,2 тис. іноземців, які на 1 січня 2021 р. мали чинну посвідку на проживання, найбільшу групу склали громадяни:

Україна-244,2 тис. осіб,
Білорусь-28,8 тисячі,
Німеччина – 20,5 тисячі,
Росія – 12,7 тисячі,
В’єтнам – 10,9 тисячі,
Індія-9,9 тисячі,
Італія-8,5 тисячі,
Грузія-7,9 тисячі,
Китай-7,1 тисячі,
Великобританія-6,6 тисяч

Дані управління у справах іноземців також показують, що в 2020 році найбільше зростання кількості іноземців, що оселилися в Польщі, торкнулося громадян:

Україна – на 29,4 тисячі. людина,
Білорусь – на 3,2 тисячі,
Грузія – на 2,4 тисячі, Молдова – на 1,2 тисячі,