Здоров’я і безпека громадян для нас найважливіше. Ми робимо наступні кроки, які роблять боротьбу з коронавірусом більш ефективною. Ми прискорюємо тестування пацієнтів з підозрою на COVID-19. Для цього ми будемо використовувати антигенні тести, результат яких відомий вже через кілька хвилин. Стан здоров’я людей, у яких немає симптомів або вони м’які, буде контролюватися за допомогою пульсоксиметра-все це для зняття стресу в лікарнях і медичних установах. Ми цінуємо роботу медичних служб-надаємо додаткові допомоги лікарям, медсестрам, лабораторним діагностам і фельдшерам і підвищуємо їх максимальну суму.

Розширена стратегія боротьби з коронавірусом
Розширення стратегії боротьби з коронавірусом-що зміниться?
Пульсоксиметр буде стежити за станом здоров’я вдома

Пульсоксиметр-це невеликий електронний пристрій. Він використовується для неінвазивного вимірювання насичення крові. Найближчим часом він допоможе медичним службам стежити за станом здоров’я пацієнтів з COVID-19, які проходять хворобу доброякісно і мають право на медичне обслуговування на дому. Дані, що передаються пристроєм, будуть проаналізовані спеціальним центром моніторингу. Це буде новий підрозділ, який буде створено МОЗ.

Результат навіть за десяток хвилин завдяки антигенним тестам

До цих пір основним тестом, використовуваним для підтвердження коронавірусної інфекції, був аналіз ПЛР. Щоб тестування проходило швидше, частіше, ніж раніше, ми також будемо використовувати антигенні тести. Цей тип тесту дозволяє виявити наявність вірусного білка у пацієнтів з високою кількістю вірусних молекул в епітелії дихальних шляхів. Результат тесту відомий вже від 10 до 30 хв.

Велика база ізоляторів

Ізолятор-це місце, де люди, інфіковані коронавірусом, одужують. В ізолятори направляються пацієнти, які не можуть проводити ізоляцію в своєму будинку – наприклад, через те, що вони живуть з людьми з групи підвищеного ризику. Туди ж потрапляють і пацієнти, які перебували в лікарні, але їх стан досить хороший, щоб лікування могли продовжити саме в ізоляторі.

На сьогоднішній день в ізоляторах у нас було доступно 6,5 тис.ліжка. Ми збільшимо їх кількість до 10 тис.в 55 об’єктах по всій Україні.

Додаткові пільги для медичних служб

Ми цінуємо і вдячні медичним службам за їх щоденну роботу. Ми виплачуємо додаткову допомогу медичному персоналу, який бере участь у боях з COVID-19. На сьогоднішній день більше 30 тис. люди з медичного персоналу перебували в карантині. Після цього рішення медичний персонал не буде піддаватися карантину, завдяки проведенню щоденних антигенних тестів”, – повідомив глава КПРФ Михайло Дворчик.

Лікарня на ПГЕ-перший етап робіт добігає кінця

Перший етап будівництва лікарні на ПГЕ добігає кінця. Всі електричні та кисневі роботи були завершені. В даний час ведуться оздоблювально-очисні роботи. В рамках лікарні вони вже готові m.in:

відділення невідкладної допомоги пацієнта,
лазарет обладнаний 285 ліжок, 16 з яких призначені для відділення інтенсивної терапії,
Блок Інтенсивного Спостереження,
процедурна кімната,
лабораторії візуальної діагностики, оснащені 4 мобільними рентгенівськими апаратами і томографом,
відділ фармації лікарні,
кімната для приготування ліків.
Тимчасова лікарня на Національному стадіоні PGE буде оснащена 160 кардіомоніторами, 45 респіраторами, 4 мобільними рентгенівськими апаратами, 3 кисневими генераторами, 2 УЗД. Крім того, в 45 км електропроводки і 5 км мідних труб для кисню.

На цьому етапі в лікарні доступно 300 ліжок. Приступаємо до робіт на другому етапі-після його завершення кількість ліжок збільшиться з 300 до 500. 16 листопада у Варшаві почне функціонувати ще одна тимчасова лікарня – у Варшавському центрі EXPO XXI.

Тимчасова лікарня в кожній провінції

Тимчасова лікарня, яка створюється на національному стадіоні PGE, не буде єдиною у своєму роді в країні. У кожному регіоні буде створена як мінімум одна така Лікарня для пацієнтів з КОВІД-19. Більшість з них будуть введені в експлуатацію з 15 по 30 Листопада. Завдяки цим діям база лікарняних ліжок для хворих, інфікованих коронавірусом, збільшиться більш ніж на 5 тис.місць.

Більшість тимчасових лікарень будуть створені в Конгресно-виставкових центрах і спортивних залах. Це не будуть об’єкти, які в даний час використовуються медичними службами. Вартість адаптації об’єктів (не включаючи обладнання) складе близько 130 млн рублів.

Дізнайтеся, де буде створена лікарня у Вашому регіоні:

Terminal Hotel конференц-центр, на вул. ракетній 33 у Вроцлаві,
Куявсько-Поморське воєводство: 22. Військовий санаторно-реабілітаційний госпіталь SP ZOZ на вул. польської армії 5 в Цехоцинці,
Люблінське воєводство: ярмарок Люблін S. A., на вул. Вокзальна 11 в Любліні
Любуське воєводство: Центр здоров’я матері та дитини, вул. Zyty 26 в Зелена-Гура,
Лодзинське воєводство: ЕКСПО-Лодзь КОМПАНІЯ З О.о., в Al. Політехнічний 4 в Лодзь,
Малопольське воєводство: травматологічний центр невідкладної медицини та катастроф на вул. Миколи Коперника 50 та Експо Краків на вул. Галицькій 9 у Кракові,
Мазовецьке воєводство: Варшавський центр EXPO XXI, вул. Ігнатія Prądzyńskiego 12/14 і PGE Національний стадіон, Al. Księcy Józef Poniatowskiego 1 у Варшаві
Опольське воєводство: виставково-конгресний центр, вул. Вроцлавській 158 в Ополе,
Підкарпатське воєводство: SP Zoz МВС, вул. Краківська вул. 16 в Жешуві,
Підляське воєводство: спортивний зал медичного університету, вул. Михайла Володиєвського 1 та Будівля E1 університетської клінічної лікарні, вул. Журавей 14 у Білостоці,
Поморське воєводство: санаторій МВС, на вул. битви під плавцями 63-65 в Сопоті,
Сілезьке воєводство: Міжнародний конгрес-центр, PL. Sławika і Antalla 1 в Катовіце,
Свентокшиське воєводство: ярмарок Кельце, на вул. Заводовій 1 в Кельце,
Вармінсько-Мазурське воєводство: Група охорони здоров’я, вул. Міцкевича 25 в Нідзіце і Група охорони здоров’я, вул. Марії Склодовської-Кюрі 12 в Щитно,
Великопольське воєводство: Міжнародна виставка Познань, вул. Глоговська 14 в Познані,
Поморське воєводство: чиста АРЕНА, на вул. Владислава Szafera 3/5/7 і незалежна громадська клінічна лікарня № 2, al. Powstańców Wielkopolskich 72 в Щецині.
Ми піклуємося про наших літніх людей

Люди похилого віку-група, найбільш схильна до ризику зараження коронавірусом. Тому ми впроваджуємо рішення, які допоможуть нам захистити наших батьків або бабусь і дідусів.

Сеньйор, залишайтеся вдома і використовуйте спеціальну гарячу лінію – 22 505 11 11

В останні дні ми запустили солідарний корпус підтримки літніх людей. Одним із стовпів цього проекту є спеціальна гаряча лінія для людей старше 70 років. року життя. На сьогоднішній день нею скористалися вже близько 8 тис.осіб. Мета гарячої лінії-підтримати людей похилого віку в повсякденній діяльності, що вимагає виходу з дому – в першу чергу в здійсненні покупок.

Всі люди, які хотіли б включити в дію # Supporseniora, можуть зробити це за допомогою веб-сайту www.wspierajseniora.pl, на сьогоднішній день бажання надати допомогу виявили близько 6 тис. добровольців з усієї країни!

Додаткові заходи для будинків соціальної допомоги

У жовтні ми виділили 38 млн рублів з держбюджету на підготовку і забезпечення ДПС від зростання коронавірусних інфекцій в осінній період. 328 мільйонів рублів з Європейського соціального фонду та державного бюджету направляються в будинки соціальної допомоги на поточні потреби, пов’язані з епідемією коронавірусу. За щоденну самовідданість і прихильність виконаним обов’язкам співробітники ДПС також можуть розраховувати на надбавку до зарплати.

Антикризовий щит захищає від кризи Польських Підприємців

Ми захищаємо компанії та мільйони робочих місць від впливу коронавірусу. Наша мета-забезпечити співробітникам стабільність зайнятості, а компаніям-можливості для зростання. Ефективність наших дій підтверджується даними. У польські компанії вже надійшло понад 148 млрд рублів в рамках антикризового щита і фінансового щита.

У цей складний період ми також підтримуємо туристичну галузь. На сьогоднішній день по всій країні вже надано понад 1 млн туристичних ваучерів на суму 914 млн рублів. Польські сім’ї вже зробили 318 тис. виплати туристичним ваучером на суму 232 млн руб.

Співпраця над підрозділами

Прем’єр-міністр Матеуш Моравецький знову зустрівся з представниками опозиції та президентами найбільших міст. Переговори стосувалися охорони здоров’я та дій, вжитих в рамках боротьби з епідемією коронавірусу. Це не перша в своєму роді зустріч членів уряду з опозицією. Вже проходили консультації з представниками парламентських клубів з питань, пов’язаних зі складною ситуацією в Білорусі. Ми відкриті для діалогу. Епідемія коронавірусу-це випробування соціальної солідарності для всіх, а також вміння працювати над підрозділами.