Прем'єр-міністр Матеуш Morawiecki, міністр культури Пйотр Глискі та міністр охорони здоров'я Лукаш Шуський оголосив про перехід до наступної фази незаморожування економіки.

Прем'єр-міністр Матеуш Morawiecki представлений в середу, 27 травня, графік на наступний етап підйому обмежень в результаті епідемії коронавірусу. Незабаром будуть зникати обмеження в магазинах і ресторанах, кінотеатри, театри будуть відкриті, а весілля будуть дозволені. Також було вирішено надіти маски на вулицях. Читайте далі.

Що з обов'язком покрити ваш рот і ніс?

З суботи, 30 травня, правила про маски почнуть діяти.

"Там буде одне загальне правило: в громадських місцях, якщо це можливо, щоб утримати відстань від двох метрів, носіння масок не буде обов'язковим. Якщо дві людини йдуть пліч-о-пліч, все одно рекомендується покривати рот і ніс (носити маску), "Прем'єр-міністр сказав на прес-конференції.

"У магазинах, офісах, кінотеатрах та інших кімнатах, маски будуть обов'язковими", додав Марєвіцкі.

Тим не менш, ви також повинні пам'ятати про належну гігієну (особливо ретельного миття рук) і зберегти відстань від інших людей.

Немає більше обмежень в магазинах і ресторанах. Глава уряду також сказав, що з 30 травня не буде ніяких обмежень на кількість покупців в магазинах.

"Такі обмеження більше не застосовуються в гастрономії",-сказав він. Що стосується релігійного поклоніння, то з цієї неділі не буде ніяких обмежень для віруючих в церквах і церквах, але є також правило для покриття рота і носа і спостерігати відстані двох метрів від іншого віруючого, Моравецький сказав.

Кінотеатри, театри та весільні прийоми повертаються

До 150 осіб буде дозволено відвідувати зустрічі з 30 травня. "Те ж саме стосується і охоплюють ніс і рот або соціальну дистанцію. Однак рішення про згоду на зустріч буде здійснено на підставі епідеміологічного статусу-з 30 травня,-сказав він. З 6 червня в кінотеатрах будуть відкриті кінотеатри, театри, оперні та концертні зали. Однак, застосовуються конкретні правила. Аудиторія може бути заповнена до 50 відсотка. На шоу, спектаклі і концертах вам також потрібно буде носити маски.

"

Кінотеатри, театри, оперні слоти та концертні зали відкриють 6
червня, глядачі зможуть заповнити до 50%, щоб підтримувати зв'язок між людьми, як
і не мають людей в аудиторії, повинні н
осити маски, також зможуть організувати концерти на відкритому повітрі до 150 людей

Спортзали, дитячі майданчики та розважальні центри

Гарні новини для всіх любителів спорту. Mateusz Morawiecki оголосив під час прес-конференції, що з червня 6 тренажерних залів і фітнес-клубів, солярії та масажні салони будуть відновлені. Однак вони будуть працювати в новому санітарному режимі.

В даний час, не відомо точно, що нова реальність буде виглядати в спортзалах. Санітарні рекомендації для конкретних галузей будуть надані після процесу консультування підприємців.