Українці освоює новий вид заробітку в Польщі. Якщо раніше маса пішла на будівельні майданчики, то зараз влаштовуються таксисти Uber і болта, які працюють через мобільні додатки.

Прибуток-від 25 до 50000 гривень.

Для цього вам потрібна тільки водійські права-ви можете податком на "безвізовий" три місяці без дозволу, а потім повернутися в Україну на три місяці і знову перейти на роботу.   

Так як їх автомобілі з українськими номерних знаків водії не можуть працювати, орендують автомобілі в Польщі-в середньому 500 злотих на тиждень (3000 гривень).

Але є також підводні камені-українські водії все частіше скаржаться на домагання через їхню національність.

«Країна» дізналася, як українці працюють як водії таксі в Польщі.

За півроку я заробив на моїй машині 

"У Польщі це набагато більше шансів зустріти Український водій в таксі, ніж полюс. У деяких місцевих жителів це дратує. Мій друг, який також працює у Варшаві, був атакований двома молодими клієнтами, коли вони зрозуміли, що він українець. Як, що ви приїхали сюди, "бандерівець", кричав на "відкотити в Україну",-розповів нам Лвівіан Володимир заперний, який рубився у Варшаві.

Найпростіший спосіб отримати роботу – Uber, який працює в найбільших і найпопулярніших польських містах за останні п'ять років: Варшава, Краків, Гданськ. Вона більш популярна, ніж прості таксі і заробіток є вище.

За його словами, найбільш вигідно працювати у Варшаві-є багато замовлень.

«Я сплачувати податок у перекладі на наші гроші 7000 гривень за автомобіль, близько 5% від прибутку я даю компанії. Добре, що сам господар, немає босів, я будую графік для себе. А головне-заробити вдвічі більше, ніж в Україні. Є більше замовлень, у людей більше грошей (хоча тариф приблизно такий же-близько 50 гривень simulopers за 3 кілометри). Для роботи потрібні тільки права, сертифікат кримінального запису і машина. У Польщі я знімаю куточок за 200 доларів на місяць ", говорить Лвівіан.

Мінімум ви можете заробити 4000 злотих на місяць (близько 25000 грн), і ви можете 8000 злотих slotnet Pure (50000 Гривня)-це, якщо ви вибираєте успішні райони для подорожей і тактовність вночі. Навіть у найгіршим днем Uber в Польщі заробляє близько 80 злотих (500 грн).

За його словами, протягом шести місяців роботи в Польщі на Uber він заробив персональний автомобіль.

«Автомобіль важливий. Це, звичайно, не означає "Jiguli". Повинен бути автомобіль не старше 2008, з кондиціонером. Я, по-одному, Орендуйте Mitsubishi Улан. Існує також популярний Кеа, Peugeot, "говорить дорога.

Ви також можете працювати з партнерами Uber, які надають автомобіль, встановити розклад і зайняти близько 15% від виручки.

Напади таксистів та пасажирів

Однак, оподаткування на "Uber" є все більш ризикованими. По-перше, як і в інших країнах, ця служба таксі працює напів-юридично, і польські водії таксі неодноразово пішли на страйк, вимагаючи, щоб водії UBER приймають ліцензії, питання перевірки і платити податки, як вони роблять. 

У Варшаві водії таксі вимагають блокування мобільних додатків для бронювання поїздок: у квітні цього року вони заблокували вулиці і почали страйк.

"Ми вимагаємо, щоб уряд блокувати цю біса застосування, так що ми, нарешті, маємо мир, і ми можемо працювати нормально, а не 15 годин на день", скаржився глава Мазовецького незалежної профспілки "Солідарність" Рафал Петра Юрек.

Однак фахівці стверджують, що це малоймовірно, тому що Міністерство інфраструктури не має права блокувати мобільні додатки.

Телекомунікаційними компаніями доведеться мати справу з блокуючим. Але, на думку неофіційних даних газети «Wyborcza», оператори зв'язку ще не отримали таких запитів.

"Є чутки, що вони будуть зобов'язані купувати ліцензії, і нелегалів будуть оштрафовані. Між драйверами Uber і поліцією у Варшавській аеропорту було все більше конфліктів, – сказав він. 

Другим ризиком є утиски українських водіїв. Випадок нападу на українців, про який сказав наш співрозмовником, далекий від унікального. Рік тому в місті Опіл поліція затримали три полюси, які принижували Український таксиста, а потім вкрали його машину.

"Три поляки замовили таксі після півночі. Коли вони зрозуміли, що водій-іноземець, вони почали принижувати його. Тоді водій таксі зупинив автомобіль і вийшов з нього, званий поліцією. Хоча водій сказав правоохоронні деталі ситуації і його місцезнаходження, один з пасажирів отримав за кермом і викрали його. Так українці залишилися без таксі на узбіччі дороги. Згодом поліція затримала двох чоловіків, у віці 22 і 27 років, у місті Опіл і звинувачується в дискримінації за національними ознаками. Третій, 32-річний полюс, був затриманий в Кракові, де також був знайдений вкрадений автомобіль, "польські радіо репортажі.

Ще один резонансний Інцидент стався в березні цього року у Варшаві-пасажири не тільки образили Український водій Uber, але й жорстоко били.

"Вони вимагали, щоб він" повернеться в Україну ". Спочатку водій потрапив кілька разів у машину, потім тягнув на вулицю, де їх перекинули на землю і били знову. Після цього були пошкоджені двері автомобіля ",-сказав Євген Приходько, журналіст на порталі українців Польщі PROstir.pl.

Бувають випадки, коли українські водії з «Uber» напали не тільки на пасажирів, а й польських колег.

"Варшавські водії таксі вставили автомобілі Uber, в яких працюють українці, важко змити наклейки" я говорю тільки українським "і" злодій "-говорить нам Приходько.

Такі «ганебні наклейки» приклеюються до автомобілів українців, які працюють для Uber  

Центр моніторингу расистських і Ксенофського поведінки в Польщі назвав такі дії публічним образою для людей через їхнє походження.

"Ми розуміємо вимоги водіїв таксі, ми розуміємо їх гнів на Uber. Але боротися з компанією, вимагати правового регулювання від польської держави і не нападають на людей, які, як і ви, намагаються зробити життя для підтримки своїх сімей, "Приходько сказав.

Українці дедалі більше ображаються

Тим часом українці дедалі частіше стикаються з дискримінацією та ворожістю в Польщі. І за останні чотири роки кількість таких справ зросла з 30 до 190,-зазначила Людмила Денисова, Уповноважений Верховної Ради з прав людини.

«Не всі громадяни України застосовуються до відповідних установ, коли порушуються їхні права, тому ця цифра може бути вищою», – писав Денисова на своїй сторінці у Facebook.

Як приклад, вона процитували жорстоку побиття українського студента групою з п'яти в польському місті Jora на 20 вересня.

"Після Майдану і початку війни в Україні і падіння життєвого рівня, приплив українців до Польщі виріс. З одного боку, це добре, у нас не вистачає робітників, але деякі поляки вважають, що українці погоджуються на зниження зарплати, падіння їх прибутків. Польські націоналісти, які не люблять прославлення Бандера в Україні, також активізували, і автоматично всі українці, які приїжджають до Польщі, є "бандеристами",-польський журналіст Марчін Ковальчик розповідає "країна".