Підвищення зарплат молодим людям

Нововведення поширюється на молодих людей віком до 26 років. Що це значить?

Якщо ви працюєте офіційно в Польщі, і ви молодше 26 років, держава повертає податки з вашої зарплати на вашу банківську карту автоматично.

До 2020, необхідно було зробити заяви вручну і тільки через деякий час гроші були повернуті.

Віза без віз після візи

Якщо ви працювали в Польщі на візу і маєте біометричний паспорт, то можете зупинитися до 90 днів, не виходячи за Україну.

Важливо: для того, щоб уникнути проблем і депортації в гіршому випадку, ми попереджаємо, що він не буде працювати офіційно ці 90 днів. Якщо ви потрапили на роботу, ви будете в біді.

38 страхові компанії

Консульство підтвердив той факт, що з нового року можна користуватися послугами цілих 38 страхових компаній. Поки що залишилося лише шість.

Українці можуть вибрати: замовити дороге страхування і покрити всі нещасні випадки за кордоном або купити дешево. Вартість візи обійдеться дешевше в цьому випадку.

Візовий коридор

Візовий коридор залишається незмінним. Але ви можете заблокувати коридор після шестимісячної візи. Це робиться шляхом відкриття щорічної візи губернатора.

Працевлаштування для громадян Азії

Польща офіційно відкрила доступ до роботи на своїй території для Центральноазіатських громадян. Як це вплине на конкуренцію на ринку праці-ми тільки здогадаємося. Але ясно одне: хто організував українцям незаконно працювати за 11-12 злотих, візьме азіатів на парі нижче. Точно так.

Ми всі знаємо, що принаймні 30 відсотків українців не працюють офіційно. Нам доведеться відкривати візи і дотримуватися правил.

У будь-якому випадку, працюючи в Польщі з власними інноваціями і новими законами, все одно привернуть мільйони людей. Вона стане лідером серед інших європейських країн у кількості іноземних трудящих-мігрантів.